Седмичен архив

1 СЕДМИЦА (ОТ 2 ДО 9 МАРТ 2018 Г.):
номинирани за изгонване: Берк Джанкат, Бурджу Бириджик, Екин Коч и Онур Бююктопчу
отпаднал участник: Берк Джанкат
спасен участник: Онур Бююктопчу

2 СЕДМИЦА (ОТ 10 ДО 16 МАРТ 2018 Г.):
номинирани за изгонване: Енгин Йозтюрк, Лейля Танлар, Нурсел Кьосе и Серкан Чайоулу
отпаднал участник: Лейля Танлар
спасен участник: Серкан Чайоулу

3 СЕДМИЦА (ОТ 17 ДО 23 МАРТ 2018 Г.):
номинирани за изгонване: Екин Коч, Енгин Йозтюрк, Йозге Гюрел и Нурсел Кьосе
отпаднал участник: Енгин Йозтюрк
спасен участник: Йозге Гюрел

4 СЕДМИЦА (ОТ 24 ДО 30 МАРТ 2018 Г.):
номинирани за изгонване: Берен Гьокйълдъз, Екин Коч, Серкан Чайоулу, Толга Саръташ и Хазал Филиз Кючюккьосе
отпаднал участник: Екин Коч
спасен участник: Хазал Филиз Кючюккьосе

5 СЕДМИЦА (ОТ 31 МАРТ ДО 6 АПРИЛ 2018 Г.):
номинирани за изгонване: Йозге Гюрел, Нурсел Кьосе, Онур Бююктопчу и Фуркан Палалъ
отпаднал участник: Фуркан Палалъ
спасен участник: Йозге Гюрел

6 СЕДМИЦА (ОТ 7 ДО 13 АПРИЛ 2018 Г.):
номинирани за изгонване: Берен Гьокйълдъз, Нурсел Кьосе, Серкан Чайоулу и Ханде Ерчел
отпаднал участник: Ханде Ерчел
спасен участник: Берен Гьокйълдъз

7 СЕДМИЦА (ОТ 14 ДО 20 АПРИЛ 2018 Г.):
номинирани за изгонване: Амине Гюлше, Бурджу Бириджик, Зеррин Текиндор, Йозге Гюрел, Нурсел Кьосе и Хазал Филиз Кючюккьосе
отпаднал участник: Нурсел Кьосе
спасен участник: Йозге Гюрел

8 СЕДМИЦА (ОТ 21 ДО 27 АПРИЛ 2018 Г.):
номинирани за изгонване: Каан Урганджъоулу, Онур Бююктопчу, Серкан Чайоулу, Толга Саръташ и Хазал Филиз Кючюккьосе
отпаднал участник: Онур Бююктопчу
спасен участник: Каан Урганджъоулу

9 СЕДМИЦА (ОТ 28 АПРИЛ ДО 4 МАЙ 2018 Г.):
номинирани за изгонване: Амине Гюлше, Берен Гьокйълдъз, Бурджу Бириджик, Джан Яман, Зеррин Текиндор, Йозге Гюрел, Серкан Чайоулу, Толга Саръташ и Хазал Филиз Кючюккьосе
отпаднал участник: Серкан Чайоулу
спасен участник (първи четвъртфиналист): Джан Яман

10 СЕДМИЦА (ОТ 5 ДО 11 МАЙ 2018 Г.) - СПЕЦИАЛЕН КРЪГ:
борещи се за завръщане: Берк Джанкат, Лейля Танлар, Енгин Йозтюрк, Екин Коч, Фуркан Палалъ, Ханде Ерчел, Нурсел Кьосе, Онур Бююктопчу и Серкан Чайоулу
завръщащ се участник: Серкан Чайоулу

11 СЕДМИЦА (ОТ 12 ДО 18 МАЙ 2018 Г.):
номинирани за изгонване: Амине Гюлше, Зеррин Текиндор, Серкан Чайоулу и Хазал Филиз Кючюккьосе
отпаднал участник: Амине Гюлше
спасен участник (първи полуфиналист): Зеррин Текиндор

12 СЕДМИЦА (ОТ 19 ДО 25 МАЙ 2018 Г.) - ЧЕТВЪРТФИНАЛ:
отпаднали участници:
спасен участник (първи финалист):

13 СЕДМИЦА (ОТ 26 МАЙ ДО 1 ЮНИ 2018 Г.) - ПОЛУФИНАЛ:
отпаднали участници:
спасени участници (финалисти):

14 СЕДМИЦА (ОТ 2 ДО 9 ЮНИ 2018 Г.) - ФИНАЛ:
1 МЯСТО - 
2 МЯСТО -
3 МЯСТО -
4 МЯСТО -
5 МЯСТО -

Няма коментари:

Публикуване на коментар